Запитання відопвідь


Тут ви зможете поставити питання, висказати свою думку, внести пропозицію.
Популярні зразки
 • Заява про визнання актового запису про батьківство недійсною
 • Зразок клопотання про долучення до матеріалів справи квитанцій про доплату держмита
 • Заява про перенесення слухання. Клопотання про перенесення судового засідання
 • серж 22-10-2013 06:55
  мною було пропущено строк апеляційного оскарження по аліментам можу я просити суд поновити строк звернення до суду та приняти нове рішення


  ↑ +1 ↓
  Адвокат 22-10-2013 10:52
  Так, Вам потрібно подати заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження. І к цій заяві одразу додати окремим додатком апеляційну скаргу.
  Спочатку апеляційний суд розгляне заяву-клопотання. І якщо поновить строк, то призначить апеляційну скаргу до розгляду.
  Дуже важливу: не подавайте це все одним документом.

  ↑ +2 ↓
  Наташа 17-10-2013 08:27
  Помогите пожалуста, как написать заяву о том что не могу появится в суд по причине работи?


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 17-10-2013 12:44
  Такої заяви не існує. У роботодавця є обов'язок оплатити Вам час, коли Ви підете до суду. Тому що є також в Вас обов'язок бути у суді.
  Тому є тільки один вихід - писати заяву про перенесення слухання справи на інший строк, по уважній причині (хвороба, відрядження чи інше).

  ↑ 0 ↓
  Елена 14-10-2013 12:06
  Здравствуйте, подскажите пожалуйста, я мать одиночка, собираюсь замуж, что делать моему мужу, чтоб ребенок был оформлен на него? Как это сделать с минимумом инстанций? Я слышала, что можно просто прийти в ЗАГС и подтвердить отцовство, и таким образом мужа впишут в документы как отца ребенка, так ли это?


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 14-10-2013 14:37
  Добрго дня, Елена!
  За загальним правилом, якщо ім'я батька записаного зі слів матері при народженні співпадає з паспортними даними Вашого майбутнього чоловіка, можно йти до ЗАГСУ. Але, є велика ймовірність, що Вам буде рекомендовано йти до суду. Тоді два шляхи: позов про встановлення батьківства, чи позов про усиновлення дитини.

  ↑ 0 ↓
  Валентина 28-09-2013 00:34
  якщо до заяви про видачу судового наказу заявник не надав договір про надання комунальних послуг та додав довідку 5-тирічної давності (яка на даний час не відповідає дійсності), чи є це приводом для скасування рішення суду?


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 28-09-2013 21:18
  В заяві про скасування судового наказу треба вказати, що заявник не надав договір, а у Вас він є, і його потрібно вивчити у судовому засіданні, а також вкажіть, що маєте квітанції про сплату за певний період, а також бажаєте скористатися правами, що надані цивільним процесуальним кодексом. І важливо вказати про поважну причину відсутності у судовому засіданні.

  ↑ 0 ↓
  Юлия 26-09-2013 21:14
  Зравствуйте, подскажите примерный образец искового заявления о возврате задатка в двойном размере и компенсации морального вреда. заранее спасибо.


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 27-09-2013 09:10
  Ми не розміщували такий зразок, тому що в Україні стягнути задаток у подвійному розмірі не можливо. Суди, нажаль визнають це авансом. Тількі, якщо договір про завдаток укладався в нотаріальній форми. Але це ніхто, нажаль не робить з економії.

  ↑ 0 ↓
  Юлия 27-09-2013 19:16
  Тогда заявление чтобы вернули аванс и возможно моральный ущерб?


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 27-09-2013 20:20
  Такий зразок є, але ще не опублікований на сайті. Зробимо це після виходних.

  ↑ 0 ↓
  Валентина 24-09-2013 22:01
  ПІДСКАЖІТЬ ,БУДЬ-ЛАСКА.МИ ОФОРМИЛИ СПАДЩИНУ У НОТАРІУСА.АЛЕ В ОФОРМЛЕННІ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ НАМ ВІДМОВИЛИ ,ПО ПРИЧИНІ ПОМИЛКИ В ПРІЗВИЩІ,ПОМЕРЛОЇ МАТЕРІ.НАС НАПРАВИЛИ ДО СУДУ.АДВОКАТ НАМ ДУЖЕ ДОРОГИЙ.ЧИ ЗМОЖЕМО МИ ПОДАТИ, ПОЗОВНУ ЗАЯВУ, ДО СУДУ САМІ.ДЯКУЮ.


  ↑ +2 ↓
  Адвокат 25-09-2013 12:20
  Вважаю, що самостійно скласти заяву можливо, але прийдеться потім виправляти прості помилки, які адвокат би не зробив. Я Вас не знаю, тому не можу сказати чи можливо Вам скласти заяву без адвоката. Ідеальних зразків в інтернеті не існує. У всякому разі прийдеться щось змінювати, особливо у Вашому випадку. Тому пораджу знайти адвоката. Різні адвокати беруть різні гроші. Можна знайти всякого. Шукайте.

  ↑ 0 ↓
  Дана 11-09-2013 09:26
  напишіть будь-ласка чи повинна я платити за садок і в школі за обіди як багатодітна і малозабезпечена


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 25-09-2013 12:25
  Це залежить від статусу школи чи садочку. В приватних садочках та школах умови харчування дітей викладаються у договорі. У загальних установах, що існують за рахунок державного бюджету, є льготи, Вам повинні були про них сказати. Якщо скажете, що підете узнавати це до прокуратури, то одразу про все дізнаєтесь, тому що перевірка прокурора їм не потрібна.

  ↑ 0 ↓
  Яна 02-09-2013 21:46
  Здравствуйте! Бабушка свой дом подарила 2 внучкам. Я хочу оформить свою часть, но без документов сестры нельзя. А она документы не дает!!!! Что делать в этой ситуации???


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 02-09-2013 21:54
  Доброго дня, Яна!
  Йдете до нотаріуса і берете дублікат договору дарування.
  Якщо сестра вже зареєструвала договір, то Вам його реєструвати не треба.

  ↑ 0 ↓
  людмила 24-08-2013 17:22
  У мене в квартирі індивідуальне опалення. Тепломережа вимагає плптити за опалення в підїзді, хоча договору про надання цих послуг ми не заключали. Рік я не платила і влітку цього року відбувся суд (я навіть про нього і не знала, бо на засідання якого мене не запросили).Рішення суду - сплатити борг. Повинна я заплатити?


  ↑ 0 ↓
  Nick_N5 30-08-2013 15:57
  Відповідно до п. 28 \"Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення\"
  Споживачі, які встановили у квартирі багатоквартирного
  будинку індивідуальні (автономні) системи опалення, оплачують
  послуги з централізованого опалення місць загального користування
  будинку відповідно до методики, що затверджується центральним
  органом виконавчої влади з питань житлово-комунального
  господарства.
  Доведеться платити.
  А договір, полюбому має бути!


  ↑ 0 ↓
  Елена0001 15-08-2013 22:15
  Здравствуйте,подскажите пожалуйста,у меня такое сложная ситуация.У меня ребёнка 1.5 годика.муж вообще практически не помогает.За 1.5 года видел ребёнка максимум 10 раз Один раз давал разрешение на выезд в Россию на 3мес.Я хочу с ним развестись в судебном порядке и попросить суд чтобы он дал в судебном порядке разрешение на выезд за границу(Я с Украины)как лучше это сделать???И можно ли в одном иске указать,развод,алименты и выезд ребёнка?


  ↑ 0 ↓
  Ирина 29-08-2013 23:29
  Cуд может решить вопрос об алиментах, но про выезд ребенка - нет. Если не хотите иметь проблем с выездом в дальнейшем лишайте отца родительских прав в судебном порядке, но об алиментах тогда придется забыть, вместо алиментов сможете получать гос помощь как одинокая мать


  ↑ -1 ↓
  Таня 15-08-2013 16:23
  В березні 2011 року мною була придбана машина б/у у знайомих. Зробили довіреність на 3 роки. В квітні 2013 року на пості ДАІ машину забрали, оскілки виявилося, що вона арештована за борги чоловіка, на якого та машина була записана (того ж знайомого). Знаю, що машину треба переписувати, але хто ж знав, та й вже пізно про це думати. Вже 3 міс. машина на штрафплощадці. Власник машину не може нам повернути, бо не може погасити борги, хоча все обіцяє вже 3-ій місяць, що з дня на день буде машина. Кошти також не повертає. Є свідки, що ми передавали певну суму за цю машину, є ген. довіреність. Також хочу запистати на моб. тел. нашу розмову, де буде вказано і підтверджено ним, що машина дійсно придбана і за яку суму. І, можливо, буде виписка з МРЕВ, що вже в той час, коли машина купувалась, вона була під заставою і не знімаєма з обліку. Скажіть, будь-ласка, які шанси через суд повернути наші кошти на моральну компенсацію. І скільки коштів виносять подібні судові справи у позивача?


  ↑ +2 ↓
  лариса 14-08-2013 14:29
  Доброго дня! Допоможіть будь-ласка у ситуації. Мною був куплений ноутбук (з рук) як виявилося потім він був крадений. У міліції у мене ноутбук забрали, гроші які я заплатила обіцяли посприяти щоб продавець(міліції відомо хто це) віддав.Тепер кажуть щоб я зверталася до адвоката (зрозуміла за гроші) для того щоб писати позовну заяву до суду. Що мені порадити ролбити, і як поступити у цій ситуації. Заздалегіть вдячна.


  ↑ 0 ↓
  Nick_N5 30-08-2013 16:05
  Цікаво, при яких обставинах нотбук забрали і як виявили, що він крадений? У нашій державі, це майже не можливо. Якщо маєте документи, які підтверджуюють купівлю ноутбука,то можете подавати позов. В іншому випадку, можете запити холодною водою!


  ↑ 0 ↓
  Людмила 12-08-2013 15:54
  Доброго дня шановні юристи! Допоможіть будь ласка у складенні позовної заяви про визнання частини кредитного договору не дійсним! Я маю заборгованість по виплаті кредиту перед банком, та нажаль банк не хоче йти мені на зустріч та провести реструктуризацію кредитного договору. До того ж, на час підписання договору мені не надали 2 розділ кредитного договору "Загальні умови кредитування фізичних осіб", через пів року, коли я запитала у працівників банку, де я можу ознайомитися з даним розділом кредитного договору, мені повідомили, другий розділ кредитного договору знаходиться на інтернет-сайті банку, а отже ця частина договору не була викладена в письмовій формі на папері та не підписана сторонами, що є порушенням ст.1055 ЦКУ.Заздалегідь вдячна вам.


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 12-08-2013 18:12
  В більшості випадків банк йде на зустріч і укладає договор реструктуризації. Але умови таких договорів як правило, дуже важкі,і навіть їх виконати не можливо, якщо ви не міліонер. І боржники від них відмовляються. Тому з позциції суду буде так, що не банк, а Ви відмовилися від договору реструктуризації.
  Скласти позовну заяву з наданої Вами інформації не можливо. Якщо Вам потрібна допомога, то пишіть сюди:http://zrazok.pozovsud.com.ua/contact.html

  ↑ 0 ↓
  александр демин 29-07-2013 09:32
  как написать иск когда человека зарегистрировали предпренимателем незаконно


  ↑ 0 ↓
  Юлія 16-07-2013 09:54
  Моя дружина прописана в будинку який побудували її батьки де вона з самого народження і мешкала але останніх вісім років післі одруження постійно в цьому будинку не проживає, а два роки тому померла її мама і в будинку залишились проживати її батько - зловживає алкоголем та старший брат з дружиною, також є ще один брат який теж проживає окремо. Дуже просимо Вас будь ласка підкажіть яким чином можна відсудити частину будинку яка належить дружині (документи на будинок невідомо в кого знаходяться, а тому є острахи, що втратимо нерухомість)


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 16-07-2013 10:41
  Вашій дружині потрібно звернутись спочатку до нотаріуса, де відкрита спадкова справа. Якщо строк прийняття спадщини пропущений, то після нотаріуса звернутися до суду за продовженням строку. Якщо спадшина вже прийнята іншими спадкоємцями, у тому числі частина Вашої дружини, треба звертатись до суду з позовом про перерозподіл спадщини. У всякому разі треба досвідчений адвокат. Без фахівця буде зроблено багато помилок, які іноді не можливо виправити.

  ↑ 0 ↓
  оля 13-06-2013 18:58
  чи може власник машини зробити мені дарствену на машину? Скільки це буде коштувати? я вписана у довіреність.


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 13-06-2013 22:04
  Це буде найкращим варіантом! Про ціни нотаріальних послуг зверніться до нотаріуса.

  ↑ 0 ↓
  оля 13-06-2013 08:21
  чи будуть при розлученні ділити машину.якщо машина записана на власника.ми не переписали на
  себе.тільки зробили доручення на двох.машина куплена за спільні гроші.


  ↑ 0 ↓
  Оля 12-06-2013 23:51
  чоловік подав на розлучення в нас 2 маленьких дітей 2 і 4 роки.в нас з спільного майна є машина чи можу я притендувати повністю на машину.діти живуть зі мною. чоловік пішов до коханки.і чи може скасувати дозвіл на виїзд дітей за-кордон.якщо дозвіл уже в мене на руках?


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 13-06-2013 16:30
  Розподілу підлягає тільки майно, що є спільною власністю. З Ваших слів машини у власності ні Вас ні чоловіка немає, а тількі право користування за дорученням. Таке авто розподілу не підлягає. Треба визнавати спочатку дійсним договір купівлі-продажу.

  ↑ 0 ↓
  Любовь 17-05-2013 17:56
  Як правильно написать клопотання, щоб в1дпов1дачем суд визнав власника автомоб1ля, бо позовна заява на в1дшкодування матер1альних збитк1в написана на вод1я автомоб1ля(в1н син власника )


  ↑ 0 ↓
  Олег 12-04-2013 11:44
  Шановний адвокат, підскажіть будьласка, як вирішити питання про виседення орендаря(мати -одиначка з дітьми) із мого власного житла. Сім'я орендаря прописана, а я ні. Я маю документи на житло: Свідоцтво про право власності, Технічний паспорт.На усні заяви про виселення не реагують.З чого мені починати?


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 12-04-2013 21:50
  Нажаль на практиці виселити мати з кількома дітьми неповнолітніми, якщо в них немає у власності ніякого житла не можливо. Якщо ж Ви бажаєте почати, то треба збирати докази, що у Вас ніякого житла, крім спірного немає, і квартира потрібна Вам для власного проживання. А орендарі не сплачують послуги, псують житло, не сплачують орендну платню, та їм є де жити. Тільі в цьму разі розумно розпочати справу.

  ↑ 0 ↓
  НАТАША 10-04-2013 18:30
  Я дала задаток за дом 13.03.13,а 29.03.13 узнала что одна из хозяек дома лежит в психушки. Попала в Больницу 06.03.13.Задаток бра риэлтор на основании доверенности от хозяев.Деньги возвращать отказывается. Комментируя что не знала о состоянии доверителя. Хочу подать заявление в суд,ни знаю как правильно составить исковое заявление.Милиция и прокуратура пройдённый этап без результатов.


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 11-04-2013 00:20
  Тепер треба звернутися до адвоката, щоб Вам склали позовну заяву. Але дуже багато таких справ вирішується мирним шляхом без суду.

  ↑ 0 ↓
  Лариса 09-03-2013 15:08
  Здравствуйте!Мой брат женился и выехал из муниципальной кв.в 1999 г,но не выписался из нее.Свою часть квартплаты брат никогда не вносил,в поддержании жилья в нормальном состоянии участия не принимал.В сентябре 2011г я подала исковое заявление о признании брата утратившим право пользования данным жилым помещением.В марте 2012г судом было принято такое решение.Оно было заочным (не присутствовал брат).В мае 2012г брат выписался из этой кв. и прописался по фактическому адресу проживания.Тогда же он получил и копию решения суда,о чем имеется запись в деле.Далее кв. была мной приватизирована и продана.В ноябре 2012г брат обратился в суд с требованием отменить решение суда.Уваж.причин своего непроживания в квартире брат не назвал,сказал лишь,что обслуживался в поликлинике по месту прописки.Суд отменил свое решение и продлил рассмотрение дела.Скажите,пожалуйста,какие мои перспективы?


  ↑ +1 ↓
  Адвокат 09-03-2013 22:23
  Якщо усе є так как Ви розповідаєте, то, вважаю, що рішення суду буде на Вашу користь.

  ↑ 0 ↓
  Ігор 25-02-2013 01:06
  Знову ж таки в мене запитання, як розуміти ЗЕМЕЛЬНИЙ КОДЕКС СТАТТЯ 42:
  3. Порядок використання земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території, визначається співвласниками.

  4. Розміри та конфігурація земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території, визначаються на підставі проектів розподілу території кварталу, мікрорайону та відповідної землевпорядної документації.
  ЗАВЧАСНО ДЯКУЄМО ЗА ВІДПОВІДЬ!


  ↑ 0 ↓
  Ігор 25-02-2013 00:53
  Думаємо перейти в ОСББ-що це нам дасть в цьому питанні?. Продовження попереднього питання!!!


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 25-02-2013 16:25
  Без відповіді на питання хто є власником земельної ділянки, на якій стоїть багатоквартирний будинок, нічого цікавого ніхто не відповість.

  ↑ 0 ↓
  Ігор 24-02-2013 19:05
  Проживаємо в м. Кіровоград в 5-квартирному одноповерховому житловому будинку де є належні до нього будівлі та прибудинкова земельна ділянка. Поруч знаходиться аналогічний будинок, вікна якого виходять в наш двір. Крайня квартира із сусіднього двору отримала нових власників, які бажають розширитись за рахунок земельної ділянки нашого подвір'я. Запитавши нашого дозволу вони прагнуть почати будівництво, розташовуючи вже на нашому подвір'ї будівельні матеріали. Згоди на будівництво жоден з нас їм не надав!!! Наш будинок обслуговується ЖЕКОМ.!!! Чи можуть вони без нашої згоди почати добудову, як нам себе вести в таких ситуаціях? Думаємо перейти в ОСББ-що це нам дасть в цьому питанні?. Якщо будівництво розпочнеться(є догадки що це буде магазин, а не квартира) куди нам вперу чергу звертатись щоб це все зупинить?????


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 24-02-2013 22:12
  На початок будівництва потрібен дозвіл власника земельної ділянки. Якщо Ви не є власником землі, то і заборонити будівництво не маєте права. Але якщо майбутнє будівництво буде створювати перешкоди у користуванні власністю (квартирою), закривати світло та інше, то в такому разі можна виставляти претензії.

  ↑ 0 ↓
  Валентин 13-02-2013 12:23
  Ми з дружиною одружились у 1996 у нас є дитина (1997 р.н.) у 2003 дружина подала мене на аліменти. З липня 2003 по вересень 2005 з мене стягувались аліменти (я незнав що з мене стягувались аліменти так як дружина отримувала заробітну плату по карточці).У вересні 2005 я зміний місце роботи.ДВС Том.р-ну направив лист до ДВС Черн.р-ну, але по невідомій причині лист до ДВС Черн.р-ну ненадійшов. У червні 2012 ми розлучились, дружина звернулась до ДВС по місцю проживання (м.Вінниця) щоб стягнули заборгованість по аліментам з червня 2009 по червень 2012 Але весь цей час ми проживали разом (є рішення суду по встановленню факту спільно проживання).У ДВС Том.р-ну виконавче провадження знищено у 2008 в звязку із завершенням строку зберігання,тому взяти копії документів або будь-яку детальнішу інформацію по виконавчому провадженню не є можливим. Допоможіть, але ж заборгованість виникла не з моєї причини.Може дружина у 2005 писала заяву у ДВС про зупинення стягнень аліментів.


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 13-02-2013 19:48
  Питання не просте. Треба шукати документи. Може бути, прийдеться звернутися з позовом, про перерахунок аліментів і заборгованості по ним. Або з позовом про повернення безпідставно отриманих аліментів. Треба звернутись до адвоката.

  ↑ 0 ↓
  людмила 12-02-2013 22:29
  здравствуйте!Помогите пожалуйста составить исковое заявление в суд о взыскании с Дельта банка моральной компинсации


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 13-02-2013 19:45
  Складемо позовну заяву якe завгодно.

  ↑ +1 ↓
  Иванка 09-02-2013 22:58
  Доброго дня скажiть будь-ласка мому сину 4роки я неподавала першого чоловiка на елiменти мои знакомi теж не подавали на елiменти але получають на дiтей кожного мiсяця по250 грн у мому районi недають якi зiбрати документи щоб отримувати на дитину кошти що менi робити.На другу дитину я отримую1100 у мiсяць менi пояснили тому що у мого 2 чоловiка офiцiйна заробiтня плата у мiсяць2100 iкажного мiсяця на дитинi менше платять пiдкажiть куди менi звернутися дуже вдячна за вiдповiдь


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 13-02-2013 19:41
  Якщо у колишнього чоловіка є заробітна платня офіційна, то треба звертатись з позовом про стягнення аліментів.

  ↑ 0 ↓
  Мария 28-01-2013 11:50
  Я подала в апелляционный суд жалобу. Можно ли в апелляционный суд на заседании подать клопотання о том, чтоб суд сделал запрос в налоговую инспекцию о доходах ответчика, так как ни сам ответчик не хочет предоставлять справку о своих доходах, ни районный суд, в котором рассматривалось дело об алиментах в течении 3 месяцев, не сделал это?
  Спасибо.


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 28-01-2013 21:32
  Подать ходатайство об истребовании документов можно. Но придется объяснить почему это не было сделано в суде первой инстанции или доказать, что это было сделано, но суд не удовлетворил это ходатайство. А также обязательно нужно указать что именно подтвердят данные из налоговой инспекции.

  ↑ 0 ↓
  Светлана 28-12-2012 13:32
  Моего сына судили за вождение в нетрезвом состоянии первый раз и лишили водительских прав на 1 год.Есть смысл подавать на апелляцию чтобы присудили штраф и вернули водительские права.


  ↑ -1 ↓
  Адвокат 28-12-2012 19:59
  На мій погляд, змінити рішення буде дуже важко і дорого, тому що к нетверезим водіям відношення суддів дуже погане. Але може бути і інша думка.

  ↑ 0 ↓
  Валерій 13-12-2012 14:18
  Я виграв суди першої і апеляційної інстанції про сплату в пенсійний фонд україни зі стягнутої за рішенням суду зарплати., але ВССУ задовольнив касаційну скаргу, скасував рішення суду і направив справу на новий розгляд. В своїй ухвалі ВССУ написав, що застрахована особа не має право вимагати сплату пенс внесків , а це може зробити ьільки пенс фонд!? Тепер у суді перщої інстанції вимушені рахуватися з Ухвалою ВССУ, але ст.16 Закону України "Про загальнообовязкове пенсійне страхування" стверджує, що можу! Як обійти Ухвалу ВССУ при новому розгляді справи?


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 13-12-2012 17:12
  Нажаль, суд першої та апеляційної інстанції буде при розгляді справи керуватися законом та постановою Верховного Суду. Щоб виграти, треба ретельно теоретично підготуватись. Це під силу тільки адвокату, що спеціалізується по соціальним питанням.

  ↑ 0 ↓
  Валерій 14-12-2012 10:52
  Колегія Верховного Суду України в своїй Ухвалі від 16 лютого 2011р.( справа 14222823 в Єдином державном реєстрі судових рішень) також стверджує:
  «Відповідно до ст.124 Конституції України юрисдикція судів поширюється на всі правовідносини, що виникають у державі.
  Згідно зі ст.ст. 15,16 ЦК України кожна особа має право на захист свого цивільного права в суді у спосіб, встановлений законом.
  Пунктом 3 ч. 1 ст. 16 Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування» встановлено, що застрахована особа має право вимагати від страхувальника сплатити страхові внески, у тому числі в судовому порядку».
  А Постанова ВССУ від 3.10.2012р, не дивлячись на це,скасувала законні рішення судів 1-ої та апеляційної інстанцій!?


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 14-12-2012 11:22
  Без вивчення справи надати потрібну Вам відповідь не можливо. В Україні закон дуже цікавий у зв'язку з тлумаченням Верховноо суду, та застосуванням такого тлумачення усіма судами. Тому пропоную звернутися до адвоката, тут інакше не вийде щось розібрати.

  ↑ 0 ↓
  Людмила 22-11-2012 18:49
  Подскажите пожайлуста, если решение суда было вынесено 13.11.2012 года, а на руки получил 20.11.2012 года, какого числа заканчивается срок подачи апелляционной жалобы.И считается ли выходные дни, в течении 10-дневного срока.


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 23-11-2012 09:49
  Срок подачи апелляционной жалобы начинает течь с момента оглашения решения. Поэтому если Вы присутствовали на оглашении, то срок начал исчисляться с 13.12.2012 года. Но если полный текст Вы получили гораздо позже, и пропустили срок подачи апелляции, то этот срок восстановят, если к апелляционной жалобе будет приложено соответственное заявление о восстановлении срока на подачу апелляции. Сроки восстанавливают в 98% случаев.

  ↑ +1 ↓
  Татьяна 20-11-2012 21:31
  Мой муж в декабре 2010г. получил справку о зарплате для оформления пенсии с предприятия, на котором он отработал 16 лет. В июле с.г. он обратился в пенсионный фонд для оформления пенсии, но ему сказали, что к справке о з/плате нужен еще додаток.
  Предприятие сейчас не работает, остался один директор, документы в архив не сдавали. Отправляли письмо с копией справки о зарплате, чтобы дали додаток, но его никто не получил и через 1,5 месяца оно вернулось.При обращении в суд, ответили, что спор относится к гражданскому спору, хотя в ст.49 КЗОТ Украины четко сказано,что руководитель обязан давать справки. Что делать дальше? Сейчас мужу начислили мин. пенсию при полном стаже работы


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 21-11-2012 09:27
  Вам треба звернутись до суду з адміністративним позовом про визнання дій пенсійного фонду не відповідаючими закону і відміну відповідного акту про начислення пенсії. А вже у суді витребувати потрібну довідку.

  ↑ 0 ↓
  ольга 07-11-2012 21:39
  мого сина засудили за крадіжку в розмірі700 гривень до 6місяців арешту,хоча потерпілому він відшкодував і моральну і матеріальну шкоду в повному обсязі.Уже місяць перебуває у СіЗо,ні побачень,ні передач не дозволяють.Порадьте,що робити7Невже за таку малу суму правомірне таке суворе покарання?Йому 25 років,роботу уже втратив,яким він вийде через 6 місяців?


  ↑ +1 ↓
  Адвокат 07-11-2012 21:46
  Важливо розуміти, що карається ні факт крадіжки певної суми грошей, а саме злочин таємного неправомірного заволодіння майном іншої особи. І розмір вкраденого це лише зовнішні додаткові ознаки і є виміром лише нанесеної шкоди, чи розміру негативних наслідків злочину. Головне саме те що людина вирішила взяти грощі чи речі, що їй не належали. А все інше це зовнішні обставини, які можуть бути як помякшенням так і обтяжуванням.

  ↑ -1 ↓
  Адвокат 07-11-2012 21:56
  Після того, як вирок набрав законної сили, побачення можливі у відповідності до закону. Якщо він ще під слідством у СІЗО, то інша справа. Може бути що у ньго є обвинувачення по іншим злочинам, за якими справа не закрита.

  ↑ -1 ↓
  Андрій 15-10-2012 23:44
  я взял на временнное проживание двох малолетних детей согласно наказа райдержадминистрации ,а их мать проживает в другом районе, подскажите пожалуста где мне подавать заяву в суд на лишение материнских прав по месту жительства матери или моєм


  ↑ -1 ↓
  Адвокат 16-10-2012 18:29
  Вам можна звернутись до суду за своїм місцем проживання, тому що діти живуть з Вами

  ↑ -1 ↓
  Андрей 16-10-2012 21:12
  укажите пожалуста какие статьи и пункты статей ЦПК Украины это гласят


  ↑ -1 ↓
  Адвокат 16-10-2012 21:45
  Ст.110 Цивільного процесуального кодексу України говорить про підсудність за вибором позивача.

  ↑ +1 ↓
  Диана 10-10-2012 18:58
  чи можуть притягнути дівчину 17 років до кримінальної відповідальності за побиття не повнолітньої особи(14 років),якщо не має важких тілесних ушкоджень,а просто синці і подряпини?


  ↑ +1 ↓
  Адвокат 11-10-2012 00:56
  За легкі тілесні ушкоджини кримінальна справа відкривається в порядку 27 ст. УПК (зразок заяви є тут на сайті), по заяві потерпілого. У разі, коли вину буде доказано, особу буде притягнуто до кримінальної відповідальності.

  ↑ +2 ↓
  Рома 03-10-2012 21:39
  Цікавить закон про переобладнання. Я займаюсь обшивкою салонів авто. Чи змусить цей закон повністю змінити вид діяльності?


  ↑ +1 ↓
  Адвокат 03-10-2012 22:37
  Зараз змінами до законів, що стосуються переобладання змінилися деякі вимоги до оформлення переобладаннь та вимоги до підприємств та підприємців, у яких переобладнання є видом діяльності. Квед у всякому разі треба новий вносити, а щодо діяльності, треба закон читати, взагалі багато можна писати.

  ↑ -1 ↓
  Юрий 12-09-2012 09:46
  Добрый день. Скажите, пожалуйста, как можно задать Вам вопрос.Заранее спасибо.


  ↑ -1 ↓
  Адвокат 12-09-2012 10:55
  Поставити запитання адвокату можна тут.

  ↑ 0 ↓
  Андрій 30-06-2012 09:08
  Добрий день. Прошу поради юриста про те як найбільш ефективно захистити свої інтереси в умовах бездоговірних відносин з тепловиками, в ситуації коли "помилково" надсилались рахунки за послуги з теплопостачання(гаряча вода та опалення) при опломбованому вентилі гарячої води (згідно акту). На скільки мені відомо, механізму списання з балансу підприємства боргів громадян у комунальників немає і коли-небудь ця палиця вистрілить у мій бік. Дякую за відповідь.


  ↑ +1 ↓
  Андрій 12-09-2012 19:10
  Якщо не вважати неможливість користуватися гарячим водопостачанням з за небажання распломбіровкі крана та залякування судновими заходами у разі несплати послуг, нічого цікавого в цій ситуації немає. Через рік закінчується термін позовной давнини, а з огляду на своєрідність неформального юридичного провадження хотілося б захистити себе від сюрпризів.


  ↑ -1 ↓
  Адвокат 13-09-2012 00:55
  А чому не було прийнято заходів оскарження, одразу як опломбували кран?
  За якої причини було опломбовано?

  ↑ -1 ↓
  Андрій 13-09-2012 08:07
  Опломбування проводилося в 2004р. по заборгованості, яка була погашена в серпне 2005р. З вересня 2005р. послуги з теплопостачання почала надавати інша фірма, в яку я звернувся з усним проханням про розпломбування для встановлення лічильника. Перемовини тривали пів року, (жодного паперу в мене не прийняли та на руки не видали) але позитивного результату не принесли, якщо не вважати нарахувань за гаряче водопостачання в повному обсязі. Згідно оборотної відомості від 21.12.2011 р.,за мною, як за споживачем мається заборгованість у розмірі 4559,18 грн. за гаряче водопостачання в період з 01.09.2005 р. по 30.10.2010 р.


  ↑ -1 ↓
  Адвокат 13-09-2012 09:26
  Якщо листи не приймає канцелярія, треба надсилати заказним з повідомленням. Вам треба звертатись до суду з вимогами про зобовязання вчинити певні дії, а саме розпломбувати кран. Креще це зробити після спливу позовної давності

  ↑ +1 ↓
  Адвокат 12-09-2012 10:56
  Яким чином порушені Ваші права? Є вимога про сплату, чи справа у суді?

  ↑ -1 ↓
  Василь 23-04-2012 12:34
  Доброго дня. Чи існують обмеження на роботу в державній школі мистецтв, якщо мій брат та моя дружина більше 20-ти років працюють в одній установі. Брат більше десяти років, як призначений директором школи, а дружина минулого року призначена завідуючою струнним відділом. Всі підстави для призначення дружини (освіта, досвід, досягнення учнів і т.п.) – відповідають вимогам. Дякую.


  ↑ -1 ↓
  Адвокат 23-04-2012 13:47
  У кого обмеження, у Вас?

  ↑ -1 ↓
  Василь 29-04-2012 13:48
  Ні, не у мене.Я там не працюю. Чи є обмеження для дружини (чи брата)? Чи є ця обставина підставою для звинувачень чи притензій? Дякую.


  ↑ +1 ↓
  Сергій Бугай 29-03-2012 11:36
  02.04.2001р.,я за договором купівлі-продажу, складеному на товарній біржі "Ізумруд" (м.Херсон) купив житловий будинок (адреса). На час складання біржового контракту купівлі-продажу житлового будинку керувалися Законом України "Про товарну біржу" від 10.12.1991 р., тому допускалась реєстрація купівлі-продажу житлових будинків без реєстрації права власності у нотаріуса, і договір купівлі-продажу житлового будинку був зареєстрований в Херсонській БТІ. На теперишній час, на підставі діючого законодавства реєстрація та перереєстрація права власності на житлові будинки допускається тільки при нотаріальному посвідченні. Як мені скласти позовну заяву, щоб звернутися досуду про визнання договору, не посвідченного нотаріально, дійсним?


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 29-03-2012 13:58
  Вам допоможе Помічник юриста. Там є відповідний зразок заяви про визнання біржового договору купівлі продажу дійсним

  ↑ -1 ↓
  Михаил 27-03-2012 18:02
  Здравствуйте!Конституции "наших" государств приняты с нарушением принципа разделения властей-"принцип Монтескье". В РФ ст.11 противоречит ст.10,,,в Украине ст.102 противоречит ст.6 Конституции...Что будем делать-Дамы и Господа.Граждане!?Кто знает -отзовитесь.Спасибо!


  ↑ -1 ↓
  Галина 20-02-2012 21:18
  Добрий вечір! Скажіть будь ласка, хто повинен нести відповідальність за те, що в нашому будину протікає дах, що призвело до значної шкоди на стелі та стінах? Або як ще можна вирішити цю проблему, якщо до ЖЕКу зверталися неодноразово, а вони цю проблему ігнорують. Останній раз дах ремонтували приблизно 15 років тому. Дякую


  ↑ +2 ↓
  Адвокат 22-02-2012 10:28
  За поганий ремонт даху несе відповідальність житлово експлуатаційна організація. Треба написати листа, подати його з відміткою про отримання. А потім після дощу, якщо буде залиття, звертатися до суду. (з актом, оцінкою шкоди, або кошторисом робіт)

  ↑ -1 ↓
  Микола 09-02-2012 17:17
  Як.і в якому розмірі, зараз проводиться оплата при оскарженні в суді постанови про накладення адміністративного штрафу?


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 22-02-2012 10:32
  Це буде адміністративний позов не майнового характеру, за подачу якого треба сплатити судовий збір у розмірі 0,03 відсоток мінімальної заробітної плати, зараз це складає 32.19 грн.

  ↑ 0 ↓
  Лариса 15-12-2011 14:26
  Какой порядок возмещения денежных средств (ущерба) пострадавшему если ответчики пенсионеры?


  ↑ -1 ↓
  лариса 15-12-2011 16:04
  Где можно прочесть о порядке возмещения ущерба пострадавшей стороне?


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 16-12-2011 13:42
  Порядок стягнення заподіяної шкоди, якщо відповідач пенсіонер не відрізняється від загального порядку.
  Відшкодування шкоди описує розділ Цивільного кодексу України. Але, скоріше всього, Ви не знайтдете там відповіді на усі питання. Для цього існують адвокати. Рекомендую Вам отримати консультацію у адвоката.

  ↑ 0 ↓
  Павел 26-11-2011 13:04
  МТС Украина требует возместить долг по договору 2007 года телефоном пользовался 2 месяца


  ↑ -1 ↓
  Адвокат 26-11-2011 14:13
  У цьому разі потрібно нагадати про позовну давність у три роки. Або вже позов був поданий?

  ↑ 0 ↓
  нико 04-11-2011 22:46
  Пункт 5.3, договора абонента с ператором UMC, гласит: ни одна из сторон договора не имеет права передавать свои права и обязанности по этому договору третьему лицу без согласия на это другой стороны/абонента. вопрос: - может ли оператор МТС Украина, заявляющий, что он является правоприемником оператора UMC, без согласия другой стороны/абонента, быть правоприемником договора абонента с UMC? - является ли оператор МТС Украина третьим лицом? Николай Иванович


  ↑ 0 ↓
  Адвокат 06-11-2011 01:01
  Цікаве запитання, дякуємо!
  Для відповіді треба бачити договір, тому що одна фраза витягнута з контексту нічого не значить. До того ж права не передані по волі або за рішенням першої юридичної особи. Це сталося по законним підставам: реорганізація, чи ще інше... Тому взагалі усе правомірно.

  ↑ 0 ↓
  Анна 04-11-2011 11:10
  Доброго дня. Я с міста Суми. Вже більше ніж як півроку ми купили земельну ділянку для будівництва будинку, але так розпочати будувати так і незмогли. виявилося що на нашій ділянці проведений газ до сусідів, проводили його доті коли наша ділянка вже існувала. Нам сказалі що потрібні розписки від сусідів, що вони згодні на перенесення газового ввводу, але дати нам їх відмовляються. Що нам робити? Як Діяти? підскажіть, допоможіть. Дякую.


  ↑ +3 ↓
  Оксана 14-10-2011 18:38
  Добрий вечір!Допоможіть скласти позовну заяву до суду про недоплачені кошти на дитину до 3 років якщо в декретній відпустці знаходиться бабуся дитини


  ↑ -1 ↓
  Vasyl 14-10-2011 13:42
  Яку позовну заяву необхідно скласти, щоб виправити помилку в державному акті на право власності на земельну ділянку виданому в 1995р. (акт старого зразка). Суть помилки - згідно паспорта прізвище ...ка, в держакті - ...ко.
  Для подальшого оформлення договору дарування від матері до сина. Дякую.


  ↑ -1 ↓

  Страницы: [1] | [2] [Следующая] | [Последняя]

  Читать еще

  Аліменти в Україні

  Що таке аліменти, які є права і обов'язки по сплаті аліментів. Яка існує відповідальність по аліментам. Читати більше

  Зразки по сімейних справах
  Кожен, хто стикався з сімейними суперечками погодиться, як скушно цим займатися і скільки життєвих сил це забирає. Непогано якщо під руками конкретний зразок позову, який підходить під Вашу ситуацію. Більше
  Заповіт і закон
  Спадкування часто проходить з різними суперечками. Отримання спадщини за законом і заповітом різниться за своїм механізмом. Шаблони документів, по спорах пов'язаних з суперечками про отримання спадщини. Більше
  Квартира та мешканці
  Зразки позовів у цівільніх позовів, Щодо житла. Право на житло Включає у собі право володіння користування проживання. Щодо задовольняють БУВАЄ багато суперечок І розбіжностей. Існує Відмінна рису Між приватній квартіройігосударственной. З ціх же причин відомі проблеми визначення порядку користування квартирою І по розділу особового рахунка. Шаблоні заяв допоможуть з'ясувати Що сортаменту вімагають писати в судновому документі. Читати далі
  Завдана шкода і її компенсація
  Буває, що нашому майну заподіюють шкоду. Збиток буває матеріальний, нематеріальний. Це залежить від вини наявності недбалості. У залежності від обставин виникає обов'язок відшкодувати заподіяну шкоду. І людина, кому майну заподіяно шкоду мріє її відшкодування. Биті машини, збиток неповнолітнім та інше Далі
  Дорожньо транспортна пригода
  Пошкодження особистого автотранспорту не відчувається приємним часом. Кожен, хто переживав цю подію підтримає цей вислів. Але якщо це сталося, доведеться якось виходити з ситуації. Коли інспектор оформив пояснення схеми страхові документи виклики страховиків часто виникає проблема про не покритому компенсації шкоди, і погіршенні зовнішнього вигляду Далі
  Огляд законодавства
  В університеті наполягали, якщо цілишся прославитися гарним адвокатом, постійно стеж за законами. Або за оглядами законів, написаними іншими юристами. Далі